Kuki (Fincapital Sp. z o.o.)

Kuki (Fincapital Sp. z o.o.)

Zainteresowała Cię oferta pożyczki od Kuki? Nie jesteś pewny, czy jest to najlepszy dla Ciebie produkt? Sprawdź wszystkie informacje o firmie Kuki – być może pomogą Ci one podjąć ostateczną decyzję!


Kuki
– informacje o firmie


Kuki reklamuje się, jako przyjazna pozabankowa instytucja finansowa. Czy tak jest w rzeczywistości? Być może, ponieważ firma zdecydowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, między innymi, umożliwiając im dwukrotne przesunięcie terminu spłaty czy wcześniejszą spłatę zobowiązania, a także minimum formalności podczas wnioskowania.

Instytucja pozabankowa Kuki należy do grupy finansowej Fincapital Sp. z o.o., która pośredniczy w udzielaniu pożyczek przez internet. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i bezpiecznym technologiom, firma zapewnia maksymalną ochronę danych osobowych oraz ekspresowe rozpatrywanie wniosków pożyczkowych. W portfelu grupy finansowej Fincapital Sp. z o.o. znajdują się takie pożyczki, jak Kuki oraz Finbo. Pożyczkodawcą jest Ducatos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

Informacje o Kuki

Nazwa firmy

Fincapital Sp. z o.o. 

Siedziba firmy

ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa

Biuro Obsługi Klienta

tel. 22 349 94 10

Godziny pracy BOK

Pon. - Pt. 8.00 –20.00
Sob. – Niedz. 9.00 – 17.00

Adres e-mail

info@kuki.pl

Zadłużenia

tel. 22 349 94 12
windykacja@kuki.pl

Konto bankowe Kuki

Alior Bank, Bank Millennium, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Inteligo, mBank, PKO Bank Polski

 

Kuki – produkty należące do firmy


Kuki to nic innego, jak szybka pożyczka pozabankowa, tzw. chwilówka, o którą możesz wnioskować całkowicie przez internet. Czym wyróżnia się na tle innych produktów z tej samej kategorii? Otóż, składając wniosek online, możesz liczyć na pierwszą darmową pożyczkę w kwocie aż do 5 000 zł! Okres spłaty wynosi 30 dni – zobowiązanie należy oddać jednorazowo. Chcesz wiedzieć więcej o pożyczce Kuki?


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY POŻYCZKI KUKI >Kuki – czy to wiarygodna firma?


Zdecydowanie możesz zaufać instytucji pozabankowej Kuki. Jako spółka działająca w sektorze pożyczek online, należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Jest jego członkiem od 2018 roku. Firma Kuki kieruje się standardami etycznymi i działa zgodnie z przepisami prawnymi regulującymi działalność firm pozabankowych.

Jeśli więc szukasz darmowej pożyczki do 5 000 zł i wciąż nie wiesz, którą firmę wybrać, koniecznie sprawdź ofertę Kuki!

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*