Ranking darmowych pożyczek online

Ranking darmowych pożyczek online

Darmowe pożyczki online to produkty finansowe, które cieszą się coraz większą popularnością ze względu na minimum formalności oraz możliwość wnioskowania bez potrzeby wychodzenia z domu. To propozycje ofertowe, które przeznaczone są dla nowych klientów firm pożyczkowych. Co warto o nich wiedzieć? Czym są darmowe pożyczki online?

W tym przypadku nie ma żadnych ukrytych kosztów, a kredytobiorca oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył od firmy pożyczkowej. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach, jakie obowiązują w przypadku tego typu zobowiązań. Czy darmowe pożyczki online są rzeczywiście darmowe? Jakie są warunki spłaty takiego zobowiązania? Kto może ubiegać się o darmową pożyczkę online? Sprawdź, jakie warunki otrzymasz, składając wniosek o pożyczki online!

 

Darmowe pożyczki online – kto może wnioskować?

W przypadku darmowych pożyczek online można liczyć na kwoty nawet rzędu 3000 złotych. Warto jednak pamiętać o kilku warunkach, jakie obowiązują w celu pozyskania takiej formy finansowania. Aby otrzymać pożyczkę bez kosztów online, wystarczy:

 • Mieć ukończone 18 lat
 • Posiadać minimalną zdolność kredytową
 • Legitymować się ważnym dowodem osobistym
 • Być nowym klientem danej instytucji

Wszystkie powyższe warunki są niezbędne do uzyskania darmowej pożyczki online, jednak najważniejszym elementem jest konieczność bycia nowym kontrahentem danej firmy pożyczkowej. Tego typu zobowiązania dostępne są dla osób pozyskujących dochody z różnych źródeł, takich, jak:

 • umowa o pracę, zlecenie, dzieło, kontrakty
 • świadczenia emerytalne
 • działalność gospodarcza
 • prace dorywcze
 • zasiłki rodzinne, alimenty

Oznacza to, że praktycznie każdy nowy klient danej instytucji udzielającej darmowych pożyczek online może
z powodzeniem złożyć wniosek o udzielenie finansowania i liczyć na pozytywne jego rozpatrzenie. Ciekawostką jest też fakt, że firmy pożyczkowe najczęściej nie dokonują kompleksowej analizy sytuacji finansowej wnioskodawców, dzięki czemu nawet osoby w ciężkiej sytuacji są w stanie otrzymać dodatkowe środki bezpośrednio na konto.

Najpopularniejsze propozycje darmowych pożyczek online – ranking


Do najpopularniejszych firm pożyczkowych, które udzielają zobowiązań bez kosztów finansowania, zaliczamy:

Ostatnia aktualizacja: 29 grudnia 2022

1

Kwota pożyczki: 500 - 3000 zł

Okres spłaty: 30 dni

RRSO:
0%

* Pierwsza darmowa pożyczka do 3 000 zł!

* Pierwsza darmowa pożyczka do 3 000 zł!

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 1000 zł, opłata rejestracyjna: 0,01 zł oprocentowanie: 0%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0,00 zł, całkowity koszt pożyczki: 0,01 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1000,01 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0%. Stan na 12.04.2022 r.

2

Kwota pożyczki: 400 - 15000 zł

Okres spłaty: 30 - 65 dni

RRSO:
0%

* Darmowa pożyczka do 15 000 zł

* Darmowa pożyczka do 15 000 zł

W przypadku pożyczki w wysokości 3000,00 zł na okres 65 dni, RRSO wynosi 0%, stopa oprocentowania pożyczki 0% rocznie, prowizja 0,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty 3000,00 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

3

Kwota pożyczki: 200 - 3000 zł

Okres spłaty: 10 - 45 dni

RRSO:
0%

* Okres spłaty i warunki pożyczki są ustalane indywidualnie.

* Okres spłaty i warunki pożyczki są ustalane indywidualnie.

Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za darmo” na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

4

Kwota pożyczki: 200 - 20000 zł

Okres spłaty: 1 - 48 mies.

RRSO:
90.94%

* Pożyczka w kwocie 200 zł na 30 dni jest darmowa

* Pożyczka w kwocie 200 zł na 30 dni jest darmowa

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 90,94%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4163,82 zł, oprocentowanie zmienne 20,0%, całkowity koszt kredytu 2163,82 zł (w tym: kredytowana prowizja 1251,10 zł, odsetki 912,72 zł), 29 miesięcznych równych rat w kwocie 138,59 zł i ostatnia rata w wysokości 144,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 


Jak widać na powyższych przykładach, wiele firm pożyczkowych udziela tego typu zobowiązań bez zbędnych formalności i kosztów spłaty najczęściej na okres kredytowania wynoszący 61 dni. Trzeba jedynie pamiętać o zachowywaniu terminów spłat oraz wszelkich warunków umownych, a koszty finansowania zawsze będą zerowe dla nowych konsumentów.

Jak złożyć wniosek o darmową pożyczkę online?

Wniosek o darmową pożyczkę online można złożyć w bardzo prosty sposób. Wystarczy wybrać konkretną instytucję finansową udzielającą tego typu zobowiązań bez kosztów spłaty, a następnie wypełnić formularz kontaktowy dostępny na jej stronie. Cały proces wnioskowania zazwyczaj zamyka się z kilku prostych krokach, które wyglądają następująco:

 • Wybór firmy pożyczkowej
 • Określenie kwoty zobowiązania
 • Złożenie wniosku
 • Oczekiwania na decyzję
 • Wypłata środków

Cały proces wnioskowania o darmową pożyczkę online to zaledwie kilka chwil. Wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe, legitymować się aktualnym dowodem osobistym, a co najważniejsze być pierwszym klientem konkretnej instytucji finansowej. Tylko wtedy możliwe będzie uzyskanie darmowej pożyczki online bez żadnych kosztów jej udzielenia.

Na co uważać decydując się na darmową pożyczkę online?

Decydując się na tę formę zobowiązania, warto mieć na uwadze też kilka kwestii, które wpływają na ostateczne koszty finansowania. Pomimo tego, że darmowe pożyczki online dla nowych klientów są rzeczywiście darmowe, to jednak istotne jest zachowanie umownych warunków i okresu spłaty. Każdy, kto decyduje się na tego typu kredyt, powinien spłacić go w terminie co do jednego dnia, aby uniknąć konieczności zapłaty kar umownych wynikających z umowy. Dzięki temu darmowa pożyczka online zostanie udzielona całkowicie bez kosztów. Poniższe podpunkty to najważniejsze aspekty, na które należy uważać podczas wnioskowania o darmową pożyczkę online.

 • Kary za opóźnienia w spłacie kapitału
 • Okres spłaty zobowiązania

Warto także zauważyć, że firmy pożyczkowe udzielają tego typu zobowiązań najczęściej na 7,14, 30 lub 61 dni. Nieco rzadziej można spotkać się z pożyczkami bez kosztów, których czas spłaty opiewa aż na 60 dni, jednak od czasu do czasu pojawiają się także tego typu oferty.

Podsumowując, warto zwracać uwagę na warunki finansowania wynikające z umowy oraz przestrzegać okresu spłaty. W ten sposób można rzeczywiście zaciągnąć darmowy kredyt online, który nie będzie generować żadnych kosztów. Tego typu pożyczki przeznaczone są głównie dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług konkretnej firmy, dzięki czemu przedsiębiorstwo finansowe przyciąga ich uwagę i zachęca do korzystaniaz kolejnych usług w postaci kredytów gotówkowych online.

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*