Ranking pożyczek ratalnych – październik 2020

Tytuł bloga 1

Szukasz pożyczki ratalnej, o którą możesz wnioskować online? Zależy Ci na jak najlepszych warunkach? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy lipcowy ranking pożyczek ratalnych. Znajdziesz w nim najlepsze oferty firm pozabankowych z naszej porównywarki. Sprawdź!

Pożyczka ratalna, tzw. pożyczka długoterminowa online, to świetne rozwiązanie, gdy pilnie potrzebujesz dodatkowej gotówki. Jeśli zepsuł Ci się sprzęt AGD lub RTV, musisz opłacić zaległe rachunki czy chcesz po prostu wyjechać na krótki urlop, możesz skorzystać z finansowania online.

Środki mogą się znaleźć na Twoim koncie nawet w kilkanaście minut od momentu otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Wnioskowanie i przyznanie finansowania przez firmy pozabankowe jest naprawdę szybkie i proste, a co najważniejsze – możesz to zrobić przez internet.


O jaką kwotę możesz wnioskować?

W zależności od pożyczkodawcy, możesz wnioskować o kwotę od 50 do 50 000 zł na okres spłaty od 1 do 60 miesięcy. Pamiętaj jednak, że ostateczna wysokość pożyczki zależy od Twojej zdolności kredytowej. Wpływa na nią wiele czynników, m.in.:

  • wysokość Twoich miesięcznych dochodów,
  • rodzaj umowy, jaką podpisałeś ze swoją pracodawcą,
  • liczba Twoich obecnych zobowiązań w innych firmach pożyczkowych lub bankach,
  • liczba osób w Twoim gospodarstwie domowych,
  • wpisy w bazach dłużników.

 

Gdzie złożyć wniosek o pożyczkę online?

Możesz złożyć jeden wniosek na Udzielamy.pl, a my dopasujemy pożyczkę do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli jednak chcesz otrzymać pożyczkę od wybranego pożyczkodawcy, zapoznaj się z naszymi rekomendacjami. W tabeli znajdziesz firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek przez internet. Klikając przycisk wnioskuj, zostaniesz przekierowany do formularza, który powinieneś wypełnić. Sprawdź, jakich pożyczkodawców polecamy w tym miesiącu!

 

Pożyczki online - ile możesz pożyczyć?

 

Firma
pożyczkowa

Kwota pożyczki

Okres spłaty

Wniosek

1.

 300 – 15 000 zł

2 - 24 mies.

2.

1 000 – 15 000 zł

4 - 50 mies.

 

3.

 200 – 15 000 zł

3 - 36 mies.

 

4.


1 300 – 1 500 zł

4 mies.

5.

1 000 – 15 000 zł

36 mies.

5.

1 500 – 20 000 zł 

6 – 48 mies.

 

6.

2 000 – 20 000 zł 

3 – 48 mies.

 


Ranking pożyczek ratalnych: złóż wniosek online!

Poniżej prezentujemy wybrane oferty, o jakie możesz wnioskować w serwisie Udzielamy.pl. Jak widzisz, pożyczki różnią się od siebie zarówno kwotą, o jaką możesz wnioskować, jak i okresem spłaty i kosztami pożyczki – wybierając odpowiedni produkt, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych! Na co zwrócić uwagę, wybierając pożyczkę ratalną? Przede wszystkim na koszty dodatkowe, jakie ustalił pożyczkodawca. Najdroższą kwestią jest prowizja za udzielenie oraz prowizja operacyjna, dlatego zawsze uważnie przyjrzyj się tym opłatom. 

Miejsce 1: Creditron

 

Co warto wiedzieć o pożyczce Creditron? To platforma, która łączy pożyczkobiorców z firmamy pożyczkowymi. Możliwe jest wnioskowanie o finansowanie w kwocie od 300 do 15 000 zł ze spłatą rozłożoną na okres od 2 do 24 miesięcy. By móc złożyć wniosek, należy zarejestrować się na platformie, co niestety jest płatne. W tym celu musisz podpiąć swoją kartę debetową, płatniczą lub kredytową. Pożyczki są udzielane dla osób od. 18 roku życia. Wymagane jest posiadanie ważnego dowodu osobistego, adresu e-mail oraz numeru telefonu.


Miejsce 2: Super Grosz

 

Marka Super Grosz należy do firmy SuperGrosz sp. z o.o., która posiada polski kapitał. Możesz pożyczyć od 1 000 do 60 000 zł. Okres spłaty zobowiązania wynosi od 4 do 50 miesięcy. Firma weryfikuje klientów w następujących bazach dłużników: Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów, Biurze Informacji Gospodarczej oraz ERIF. Co ciekawe, Super Grosz udostępnia możliwość skorzystania z czeków Giro, co oznacza, że nie musisz mieć konta bankowego, by otrzymać dodatkowe środki. Pożyczkę możesz odebrać w wybranym urzędzie pocztowym.


Miejsce 3: Wonga

 

Podium zamyka Wonga z ofertą pożyczki online na kwotę od 200 do 15 000 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 36 miesięcy. Decyzję kredytową otrzymasz już w kilka minut po złożeniu wniosku. Wypłata środków odbywa się w sposób tradycyjny na wskazane we formularzu konto bankowe. By potwierdzić dane wpisane we wniosku, należyu wykonać przelew weryfikacyjny w kwocie 10 groszy.

Czy udało Ci się wybrać pożyczkę? Jeśli żadna z powyższych nie spełnia Twoich oczekiwań złóż wniosek na naszej stronie głównej, a na pewno zaproponujemy Ci inne korzystne oferty od firm pozabankowych.

Miejsce 4: Provema

 

Jeśli zdecydowałeś się wnioskować o pożyczkę Provema, warto, byś poznał szczegóły. Możesz złożyć wniosek online na finansowanie w wysokości od 1 300 do 1 500 zł. Spłatę rozłożysz na raty, które należy regularnie opłacać przez okres 4 miesięcy. Firma korzysta z weryfikacji za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Należy wykonać przelew ze swojego konta, by potwierdzić dane wpisane we wniosku. Koszt przelewu to 1 grosz. Provema sprawdza klientów w bazach dłużników: BIK, BIG Infomonitor, KRD, ERIF oraz ZBP.

 

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 miesięcy
min. 1 miesiąc max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*