Pożyczki długoterminowe online – na jaki okres możesz rozłożyć spłatę?

Pożyczki długoterminowe online – na jaki okres możesz rozłożyć spłatę?

Gdy potrzebujesz większej kwoty, dobrym wyborem jest pożyczka długoterminowa. Wnioskując o pożyczkę ratalną, możesz uzyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Taką kwotę możesz wykorzystać w dowolnym celu, w zależności od Twoich potrzeb. Czy wiesz, na jaki okres możesz rozłożyć spłatę takiej pożyczki? Gdzie szukać pożyczek długoterminowych? Jakie warunki musisz spełnić, aby uzyskać taką pożyczkę? Sprawdź!


Pożyczka długoterminowa 
– jakie warunki musisz spełnić, aby ją uzyskać?

Potrzebujesz większej gotówki, ale Twój wniosek o kredyt został odrzucony? Bez obaw! Możesz wnioskować o pożyczkę długoterminową pozabankową online! Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby ją dostać!

  • Stały dochód – jeśli ubiegasz się o pożyczkę na wysoką kwotę i długi okres kredytowania, musisz posiadać stały dochód i odpowiednią dokumentację to potwierdzającą. Podczas składania wniosku firma pożyczkowa może poprosić Cię o umowę, na której pracujesz lub wyciąg z konta. Jeśli nie spełniasz tego kryterium, możesz poszukać pożyczki z gwarantem. Wtedy nie będzie brana pod uwagę Twoja umowa, lecz gwaranta.

  • Pozytywna historia kredytowa decydując się wysoką kwotę pożyczki i długi okres spłaty, nie możesz mieć zaległości w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). W oczach pożyczkodawcy musisz być osobą wiarygodną. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach firma pożyczkowa jest w stanie udzielić pożyczki ratalnej osobom zadłużonym: jeśli posiadasz gwaranta (wtedy to jego historia kredytowa będzie się liczyć) lub zabezpieczenie kredytu (np. nieruchomość).
  • Konto bankowe w celu potwierdzenia tożsamości, firma pożyczkowa może poprosić Cię o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Dzięki temu sprawdzi nie tylko Twoje dane, ale uzyska również informację co do Twojej wypłacalności (stanu konta). 

 

 

Jaką kwotę możesz uzyskać i na jak długo, starając się o pożyczkę na raty?


Każda firma określa indywidualne warunki, jakie może zaproponować swoim klientom. Ubiegając się o pożyczkę długoterminową, możesz wnioskować o kwotę już od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli zależy Ci na mniejszej kwocie, lecz z dłuższym okresem spłaty, z pewnością znajdziesz firmę, która oferuje pożyczki już od 2 lub 3 tysięcy złotych na okres roku lub dwóch lat. Jeśli natomiast szykuje Ci się większy wydatek, np. poważny remont, ślub lub kosztowny wyjazd, możesz wnioskować nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Takie kwoty wahają się w granicach od 10 do nawet 60 tysięcy złotych! Taką sumę będziesz mógł rozłożyć nawet na 120 miesięcy, czyli na 10 lat. To naprawdę sporo!

 

Czy warto wnioskować o pożyczkę długoterminową?

 

Jeśli czytasz ten artykuł, zapewne nie udało Ci się uzyskać kredytu w banku. Pożyczka online jest często jedynym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają wysokiej zdolności kredytowej. Firmy pozabankowe wychodzą naprzeciw takim osobom, proponując pożyczki na wysokie kwoty i długi okres kredytowania. Wnioskując o pożyczkę długoterminową, będziesz mógł zrealizować cel, na który potrzebujesz pieniędzy, oraz rozłożyć raty na wygodny okres. Długi okres kredytowania pozwoli Ci spać spokojnie: raty dopasujesz do swoich możliwości finansowych. 

Pamiętaj jednak, aby dokładnie zapoznać się z warunkami umowy pożyczkowej, zanim zdecydujesz się na jej podpisanie! Zawnioskuj o taką pożyczkę, na jaką będzie Cię stać. Dokładnie przelicz swoje możliwości finansowe. Dzięki temu spłacisz kredyt w terminie i nie wpadniesz w długi. Powodzenia!


Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*