Jak szybko pożyczyć pieniądze? Skorzystaj z pożyczki online!

Jak szybko pożyczyć pieniądze? Skorzystaj z pożyczki online!

Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponują szybkie pożyczki przez internet przez całą dobę. Jeśli więc chcesz szybko pożyczyć dodatkowe środki, skorzystaj z pożyczki online. O czym warto pamiętać? Gdzie szukać taniego i szybkiego finansowania?

W dzisiejszych czasach coraz więcej usług możesz załatwić z poziomu komputera lub smartfona. Zamówisz zakupy z dostawą do domu, opłacisz rachunki, zarezerwujesz lot i hotel na drugim końcu świata… Przez internet możesz również wnioskować o pożyczkę pozabankową! Sprawdź, jak szybko pożyczyć pieniądze, nie wychodząc z domu.

Pożyczka online – kiedy Ci się przyda?


Pożyczka przez internet może się okazać dobrym rozwiązaniem w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Przykładowo, jeśli Twój sprzęt domowy ulegnie awarii i na cito musisz kupić nowy, zapomnisz o zapłacie rachunków, a Twoje konto świeci pustkami lub po prostu potrzebujesz dodatkowej gotówki, to śmiało możesz wnioskować o pożyczkę online.
 

Pożyczka przez internet – rodzaje


W zależności od tego, ile i na jak długo potrzebujesz pożyczyć, możesz skorzystać z kilku rodzajów pożyczek online:

  • szybka pożyczka, tzw. chwilówka – przyznawana w kwocie od 100 do nawet 10 000 zł – w zależności od tego, czy jesteś nowym, czy obecnym klientem danej firmy pozabankowej. Taką pożyczkę należy oddać jednorazowo w terminie od 1 do maksymalnie 60 dni. Firmy pożyczkowe bardzo często posiadają w ofercie pierwszą darmową pożyczkę z RRSO 0%. Oznacza to, że nie zapłacisz wówczas żadnych dodatkowych kosztów – oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, pod warunkiem, że spłacić zobowiązanie w wyznaczonym terminie.

  • pożyczka ratalna – oferowana w kwocie od 1 000 do 60 000 zł na okres od 2 do 60 miesięcy. Spłata odbywa się zgodnie z harmonogramem, w comiesięcznych ratach. W tym przypadku nie możesz liczyć na darmową pożyczkę. Będą Cię obowiązywały opłaty związane z jej udzieleniem, m.in. prowizja oraz oprocentowanie.

Oprócz powyższych, możesz również wnioskować o taki produkt jak np. pożyczka bez BIK (nie będziesz wówczas weryfikowany w Biurze Informacji Kredytowej), pożyczka dla zadłużonych, pożyczka na dowód osobisty, pożyczka bez weryfikacji czy pożyczka firmowa.

Pożyczka online – szybko i bezpiecznie


Zastanawiasz się, gdzie wnioskować o tanią i sprawdzoną pożyczkę? Mamy dobrą wiadomość! Nie musisz porównywać ofert wielu firm pozabankowych i czytać wszelkie regulaminy i tabele opłat. Wystarczy, że złożysz wniosek u nas, a my dobierzemy pożyczkę dopasowaną do Twoich potrzeb. W naszej bazie znajdują się tylko sprawdzone i bezpieczne firmy, dlatego możesz być pewien, że cały proces przebiegnie bezproblemowo. Skorzystaj z naszego wniosku – wybierz parametry pożyczki, uzupełnij swoje dane osobowe, a my porównamy oferty dostępne na rynku i wybierzemy produkt najlepszy dla Ciebie.

Jeśli chcesz pożyczyć szybko pieniądze, pożyczka online będzie dobrym rozwiązaniem!

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*