Pożyczka bez BIK – kto może skorzystać?

Pożyczka bez BIK – kto może skorzystać?

Wiele osób, które zdecydowały się wnioskować o pożyczkę, nie zdołały spłacić jej w terminie. Zaleganie z płatnościami ma negatywny wpływ nie tylko na portfel wnioskodawcy - w końcu odsetki rosną - ale również na jego historię kredytową w BIK. Negatywne wpisy mogą uniemożliwić zawnioskowanie o kolejną pomoc finansową. Istnieją jednak firmy, które proponują udzielenie pożyczki bez sprawdzania baz dłużników. Jak skorzystać z pożyczki bez BIK? 

W poniższym artykule powiemy Ci, kto może skorzystać z pożyczki bez BIK i jak o nią wnioskować.

 

Dlaczego dłużnicy mogą dostać pożyczkę bez BIK?

 

O ile udając się do placówki banku, osoba zadłużona nie uzyska kredytu, tak wnioskując w firmie pożyczkowej, może się jej to udać. Dlaczego? Firmy pożyczkowe mają zupełnie inny sposób weryfikacji klienta, niż banki. Jego wiarygodność sprawdzają np. wymagając gwaranta - czyli drugiej osoby, która poręczy za wnioskującego - lub prosząc o wyciąg z konta. Dzięki temu firma pożyczkowa dostanie informację, czy klient jest wypłacalny, co oznacza, że nawet osoby z negatywną historią kredytową, mogą uzyskać potrzebną im pomoc finansową w dowolnej chwili.

 

Kto może skorzystać z pożyczki bez BIK?


O pożyczkę bez sprawdzania baz Biura Informacji Kredytowej może złożyć wniosek prawie każdy. Warunkiem jest, aby była to osoba pełnoletnia, posiadająca obywatelstwo polskie i aktualny dowód osobisty. Co ważne, nawet osoby z zajęciem komorniczym, mogą ubiegać się o taką pożyczkę.

 

Jak złożyć wniosek o pożyczkę bez BIK?

 

Zanim zdecydujesz się, by złożyć wniosek o pożyczkę bez BIK, powinieneś dokładnie przejrzeć i porównać oferty różnych pożyczkodawców. Najłatwiej zrobić to przez internet, używając do tego porównywarek ofert finansowych. Zwróć uwagę na takie parametry jak: liczba i wysokość rat, oprocentowanie, RRSO. Pamiętaj, by dobrać taką ofertę, którą będziesz w stanie spłacić bez opóźnień.

Klikając w poniższy przycisk, możesz złożyć wniosek o pożyczkę bez BIK! 

 

Jeśli wybierzesz już konkretną firmę, przed wypełnieniem wniosku przygotuj swój dowód osobisty. Czytaj uważnie i sprawdzaj dwa razy poprawność wypełnionych przez Ciebie danych. 

 

Pożyczka bez BIK - czy to się opłaca?

 

Jeśli jesteś osobą zadłużoną, bez wątpienia pożyczka bez BIK jest jedyną opcją, by spłacić zaległe zobowiązania. Pamiętaj jednak o tym, by dobrać ofertę tak, aby być w stanie ją spłacić bez zadłużeń!

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*