By otrzymać pożyczkę za pośrednictwem naszego serwisu, musisz spełnić następujące warunki:

  • być osobą powyżej 21 roku życia,
  • mieszkać na stałe w Polsce,
  • posiadać ważny dowód osobisty,
  • mieć aktywny numer telefonu oraz adres e-mail,
  • być właścicielem konta bankowego,
  • nie figurować w rejestrze dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD.

Podstawowym dokumentem, niezbędnym do wnioskowania o pożyczkę, jest ważny dowód osobisty. Jeśli pożyczkodawca będzie mieć wątpliwości, co do Twojej zdolności kredytowej, zostaniesz poproszony o przedstawienie wyciągu z konta (z ostatniego miesiąca/ trzech miesięcy/ pół roku), zaświadczenia o zatrudnieniu lub dochodach.

W serwisie Udzielamy.pl możesz pożyczyć od 100 do 25 000 zł. Ostateczna wysokość pożyczki będzie uzależniona od Twojej zdolności kredytowej.

Spłatę pożyczki możesz rozłożyć na okres od 1 do 60 miesięcy. Liczba rat będzie uzależniona od wysokości kwoty, o którą wnioskujesz.

Czas, w którym otrzymasz środki na swoje konto, uzależniony jest od tego, w jakim banku posiadasz swój rachunek osobisty. Pożyczka dotrze do Ciebie najpóźniej następnego dnia roboczego po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. 

W skład całkowitego kosztu pożyczki wchodzą takie opłaty jak: prowizja, odsetki, opłata przygotowawcza oraz opłata administracyjna. Pierwszą chwilówkę możesz otrzymać całkowicie za darmo! Warunkiem jest spłata zobowiązania w wyznaczonym terminie.

Niestety, firmy pożyczkowe, z którymi współpracujemy, nie udzielają pożyczek osobom widniejącym w bazach dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD. 

Pożyczka zostanie wypłacona na konto osobiste, którego numer podałeś we wniosku.

Jeśli chcesz zmienić termin spłaty comiesięcznych rat, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta firmy pożyczkowej, która udzieliła Ci finansowania, w celu ustalenia nowego, dogodnego terminu.

Oczywiście! Wraz z pozytywną decyzją pożyczkową otrzymasz wszystkie dokumenty w wersji elektronicznej. Wśród nich znajdować się będzie: umowa pożyczkowa oraz wstępny harmonogram spłaty pożyczki.

Pożyczkę należy spłacać na wskazane w umowie konto bankowe. Pamiętaj, by każdą ratę spłacać w wyznaczonym terminie. Za nieterminowe wpłaty grożą dodatkowe odsetki.

Jeśli otrzymałeś odmowę udzielenia pożyczki, to znaczy, że Twój wniosek pożyczkowy otrzymał ocenę negatywną. Najprawdopodobniej nie spełniłeś jednego z warunków otrzymania finansowania:

  • nie dysponujesz wystarczającymi środkami, by regularnie spłacać zobowiązanie,
  • widniejesz w bazach dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD,
  • masz zbyt dużą liczbę aktywnych, niespłaconych pożyczek,
  • firmie pożyczkowej nie udało się z Tobą skontaktować w celu sfinalizowania weryfikacji wniosku.

Nie, złożenie wniosku w serwisie Udzielamy.pl jest całkowicie darmowe.

Tak, możesz wnioskować o pożyczkę, jeśli masz aktywny kredyt w banku lub instytucji finansowej. Warunkiem jest terminowa spłata bieżących zobowiązań oraz brak wpisu w rejestrze dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD.

To bardzo proste! Wybierz na suwakach interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty pożyczki i kliknij Weź pożyczkę. Następnie uzupełnij dane wymagane do złożenia wniosku. W razie pytań i wątpliwości – skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci prawidłowo wypełnić formularz.

Serwis Udzielamy.pl jest w 100% bezpieczny! W naszej bazie znajdziesz tylko sprawdzonych i zweryfikowanych pożyczkodawców.

Zgodnie z przysługującym Ci prawem, możesz spłacić pożyczkę przedterminowo – bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W tym celu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby ustalić szczegóły oraz określić wysokość pozostałej kwoty do spłaty.

Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, dlatego śmiało możesz złożyć wniosek pożyczkowy, mając wpisy w BIG lub BIK.

Umowa pożyczkowa zostanie podpisana w obecności kuriera, który osobiście dostarczy Ci dokumenty pod wskazany przez Ciebie adres w dogodnym dniu i w wybranych godzinach.

Firmy pożyczkowe weryfikują tożsamość klientów na podstawie przelewu weryfikacyjnego, systemu Instantor lub Kontomatik. Przelew w wysokości 1 gr lub 1 zł powinieneś wykonać z konta osobistego, którego jesteś pełnoprawnym właścicielem.

Tak, warunki przedłużenia okresu spłaty ustalane są indywidualnie. Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta firmy pożyczkowej, która udzieliła Ci finansowania.

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć przez internet o dowolnej porze dnia i nocy w dowolnym dniu tygodnia – krótko mówiąc, przyjmujemy wnioski 24h na dobę. Zostaną one rozpatrzone w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*