Analiza pożyczki Provema

Analiza pożyczki Provema

Jeśli szukasz konkretnej pożyczki na niską kwotę, ale chciałbyś przy tym rozłożyć spłatę na kilka rat, z pomocą przychodzi Provema! Firma gwarantuje szybką decyzję i wypłatę środków na konto przy minimum formalności. Sprawdź szczegóły pożyczki Provema!

 

Provema – informacje o firmie


Provema to pożyczka ratalna oferowana przez firmę Provema Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Chcesz bliżej poznać tę firmę? Zapoznaj się ze szczegółami zawartymi w naszym katalogu firm pożyczkowych.

 

Sprawdź więcej informacji o firmie Provema>

Provema – ile i na jak długo można pożyczyć?


Choć przedział kwotowy, jak i maksymalna kwota pożyczki nie są zbyt wysokie, Provema może się okazać strzałem w dziesiątkę dla osób szukających niewielkiego wsparcia finansowego. Zarówno jako nowy, jak i obecny klient Provemy, możesz pożyczyć 2 000 zł. Okres spłaty jest stały i wynosi 24 miesiące bez względu na kwotę finansowania. RRSO pożyczki Provema to obecnie 108,02%.

Provema umożliwia posiadanie tylko jednej pożyczki – o kolejną będziesz mógł wnioskować dopiero wtedy, gdy spłacisz poprzednią.

ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ PROVEMA >Ile można pożyczyć, wnioskując o pożyczkę Provema?

Status klienta

Kwota pożyczki

Okres spłaty

Przykład reprezentatywny

Nowy i stały klient

 2 000 zł24 miesiące

 

Reprezentatywny przykład kwoty kredytu udzielony na dzień 18.01.2022: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 108,02% dla następujących założeń: całkowita kwota kredytu: 2000 PLN; okres kredytowania: 24 miesiące; oprocentowanie stałe kredytu: 7.2 % w skali roku. Łączna liczba rat: 24, każda równa i płatna po 163,41 PLN. Całkowity koszt kredytu 3922,58 PLN, w tym: suma odsetek w całym okresie kredytowania: 239,58 PLN, prowizja za udzielenie kredytu: 1683 PLN.

 

Kto może wnioskować o pożyczkę Provema?

Firma udziela finansowania osobom, które przede wszystkim mają pozytywną zdolność kredytową. Nie wymagają żadnych dodatkowych dokumentów – cała weryfikacja odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego, który pomaga potwierdzić dane osoby wnioskującej.

Wiek klienta

18 – 70 lat

Dochód

stały dochód nie jest wymagany

Obywatelstwo

polskie

Wymagane dokumenty

dowód osobisty

Dodatkowe wymagania

pozytywna ocena zdolności kredytowej, adres e-mail, numer telefonu, konto bankowe

 

Jakie bazy dłużników sprawdza Provema?


Provema weryfikuje klientów w następujących bazach dłużników:

  • Biuro Informacji Kredytowej,
  • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor SA,
  • Krajowy Rejestr Długów,
  • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej,
  • Związek Banków Polskich.

Pożyczka Provema – jak wnioskować?

  1. Otwórz wniosek online o Pożyczkę Provema
  2. Pobierz aplikację Provema
  3. Wypełnij wniosek pożyczkowy (wpisz dane osobowe i kontaktowe)
  4. Potwierdź dane z wniosku, wykonując przelew weryfikacyjnego z konta, którego jesteś właścicielem!
  5. Zaczekaj na odpowiedź pożyczkodawcy

W jakim czasie są wypłacane środki z pożyczki Provema? 90% transakcji wykonywanych jest w ciągu 6 minut! Jeśli więc złożysz wniosek w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta (8.00-18.00), masz szansę na ekspresowe otrzymanie gotówki.


ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ PROVEMA >

 

Provema – jak wygląda spłata pożyczki?


Spłata odbywa się w czterech ratach – dokładny harmonogram oraz wysokość comiesięcznej raty otrzymasz na swój adres e-mail podany we wniosku. Pamiętaj, by nie przegapić terminu spłaty – każdy dzień zwłoki będzie skutkował dodatkowymi odsetkami. Informacje o miesięcznych ratach możesz również sprawdzić na swoim Panelu Klienta, który zostanie założony podczas składania wniosku.

Wysokość miesięcznej raty należy wpłacić na konto Provemy – numer znajdziesz również w e-mailu oraz Panelu Klienta. By nie zapomnieć o spłacie, pożyczkodawca wyśle Ci SMS-a i wiadomość e-mail kilka dni przed zbliżającym się terminem uiszczenia raty.

Czy można przedłużyć spłatę pożyczki Provema? Niestety, pożyczka jest spłacana w czterech ratach, bez możliwości przedłużenia terminów spłaty. Jeśli jednak masz problem ze spłatą, niezwłocznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. 

 

Pożyczka Provema – zalety i wady

Zalety

Wady

Minimum formalności

Niska kwota maksymalna pożyczki

Pożyczka dla osób od 18 roku życia

Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty

Szybka wypłata środków

 

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*