Provema

Provema

Wciąż zastanawiasz się, czy złożyć wniosek o pożyczkę firmy Provema? Być może rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości! Sprawdź wszystko, co powinieneś wiedzieć o firmie Provema!


Provema
– informacje o firmie

Pożyczka Provema należy do firmy Provema Sp. z o.o., która jest polską firmą udzielającą pożyczek przez internet. Jest obecna na rynku już od ponad 5 lat, a jej siedziba znajduje się w Katowicach. Udzieliła finansowania już kilkuset tysiącom klientów, którzy złożyli ponad pół miliona wniosków pożyczkowych. Firma Provema ekspresowo rozpatruje wnioski, a po pozytywnej decyzji kredytowej, środki znajdują się na koncie klienta już w 4 minuty (jeśli wniosek zostanie złożony w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta).

Provema chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne, m.in. Masakrator Run, Szlachetną Paczkę czy Złombol The Carity Rally.

 

Informacje o Provemie

Nazwa firmy

Provema Sp. z o.o.

Siedziba firmy

Konduktorska 33
40-155 Katowice

Biuro Obsługi Klienta

tel. 33 700 77 11

Godziny pracy BOK

Pon. - Pt. 8.00 – 20.00

Adres e-mail

provema@provema.pl

Konto bankowe Provema

Santander Bank Polska, mBank

 

Provema – produkty należące do firmy

Provema oferuje pożyczkę ratalną. W ofercie dostępna jest pożyczka ze stałą spłatą wynoszącą 4 miesiące. Minimalna kwota zobowiązania to 1 300, zaś maksymalna to 1 500 zł.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY POŻYCZKI PROVEMA>

 

Provema – czy to wiarygodna firma?

O tym, że Provema to wiarygodna firma, świadczy między innymi jej członkostwo w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych oraz szereg wyróżnień. Na koncie firmy znajduje się m.in. Brylant Polskiej Gospodarki 2020, certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, Order Finansowy Home&Market 2019, Orły 2019 Wprost, Laur Zaufania czy FinTech&InsurTech Awards.

Pożyczka Provema sprawdzi się, jeśli poszukujesz finansowania w niewielkiej kwocie ze spłatą rozłożoną na kilka rat. Choć kwota maksymalna zobowiązania nie zachwyca, oferta ta może się okazać naprawdę atrakcyjna, jeśli potrzebujesz pilnie pożyczyć dodatkowe środki.

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*