Warunki pożyczki

Serwis Udzielamy.pl pomaga klientom znaleźć najlepsze dostępne oferty pożyczkowe. Cały proces wnioskowania o pożyczkę za pośrednictwem Udzielamy.pl odbywa się online. By otrzymać dodatkowe środki, nie musisz więc wychodzić z domu wszystko załatwisz z poziomu komputera, laptopa, tableta lub smartfona. Wystarczy, że masz dostęp do internetu tyle jest Ci potrzebne, by zacząć wypełniać wniosek.

Podstawowe parametry pożyczek to kwota, okres spłaty i RRSO.

Kwota - ilość pieniędzy, którą chcesz pożyczyć. Ostateczna kwota do spłaty zależy od pożyczkodawcy. Zapoznaj się z nią, zanim podpiszesz umowę.

Okres spłaty - czas, na jaki chcesz pożyczyć wybraną kwotę. Będzie on wpływał na ostateczne odsetki, jakie zapłacisz pożyczkodawcy. Zanim podpiszesz umowę, koniecznie zapoznaj się z tabelą opłat i prowizji pożyczkodawcy.

RRSO - Wskazane RRSO jest przykładowe i może się różnić w zależności od umowy podpisanej przez Ciebie z pożyczkodawcą. Najniższe możliwe RRSO dla nowych klientów może wynośić 0%, jednak jest ono różne w zależności od pożyczkodawcy oraz Twojego statusu klienta. Przed podpisaniem umowy, zapoznaj się z przykładem reprezentatywnym oraz tabalą opłat i prowizji pożyczkodawcy oraz upewnij się czy proponowana przez pożyczkodawcę wartość Ci odpowiada.

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 000 zł, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł. Stan na dzień 8 lipca 2021 r.

Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku.
Pełną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych opłatach otrzymasz od pożyczkodawcy, przed zawarciem umowy o pożyczkę. Zwróć na to uwagę!

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę za pośrednictwem Udzielamy.pl?

Wnioskowanie o pożyczkę wiąże się ze spełnieniem kilku wymogów. Otrzymasz finansowanie, jeśli:

 • jesteś osobą powyżej 21 roku życia,
 • otrzymujesz stały dochód,
 • mieszkasz na stałe w Polsce,
 • masz aktywny numer telefonu i adres e-mail,
 • masz ważny dowód osobisty,
 • posiadasz aktywne konto bankowe,
 • posiadasz zdolność kredytową,
 • nie figurujesz w rejestrach dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD

Jak wygląda proces przyznawania pożyczki za pośrednictwem Udzielamy.pl?

Po pierwsze, wypełnij prawidłowo wniosek pożyczkowy. Zaznacz na suwakach interesującą Cię kwotę pożyczki oraz okres spłaty, a następnie uzupełnij swoje dane osobowe.

Po drugie, poczekaj na informację o statusie Twojego wniosku - zajmnie to tylko chwilę, a Ty otrzymasz informację o tym czy wniosek został zaakceptowany oraz kto jest Twoim pożyczkodawcą.

Firmy pożyczkowe dokonują oceny Twojej zdolności kredytowej. Pod uwagę brane są informacje, jakie zawarłeś we wniosku.

Niektóre firmy pożyczkowe sprawdzają również takie czynniki jak:

 • wysokość Twoich miesięcznych dochodów,
 • liczbę i wysokość bieżących zobowiązań finansowych,
 • spłata poprzednich pożyczek (jeśli taka sytuacja miała miejsce),
  brak wpisu w rejestrze dłużników.

Po trzecie, potwierdź swoje dane przelewem. Ta opcja będzie dostępna, jeżeli Twój wniosek został zaakceptowany.

Po czwarte, doradca z firmy pożyczkowej skontaktuje się z Tobą w celu zweryfikowania tożsamości.

Po piąte, otrzymasz ostateczną decyzję pożyczkową! Na podany we wniosku adres e-mail zostanie przesłana umowa pożyczki oraz wstępny harmonogram spłat.

Po szóste, pieniądze zostaną do Ciebie wysłane. Znajdą się one na Twoim koncie osobistym, którego numer podałeś we wniosku.

ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*