Dlaczego warto wnioskować o pożyczkę online?

Dlaczego warto wnioskować o pożyczkę online?

Czy wiesz, że nie musisz nawet wychodzić z domu, by otrzymać pożyczkę gotówkową? Wszystkie formalności możesz załatwić przez internet. Jeśli skorzystasz ze sprawdzonego źródła, cały proces odbędzie się w szybki, prosty i bezpieczny sposób. Sprawdź, dlaczego warto wnioskować o pożyczkę online!

W internecie znajdziesz mnóstwo ofert pożyczek online. W zależności od tego, czy chcesz wnioskować o szybką pożyczkę, tzw. chwilówkę czy pozabankową pożyczkę ratalną, otrzymasz inne parametry i warunki kredytowania. O każdy z tych produktów możesz wnioskować online. Sprawdź, jakie są zalety takiego rozwiązania.

Duży wybór ofert pożyczek w jednym miejscu


By wybrać najlepszą pożyczkę gotówkową, należy porównać oferty kilku lub nawet kilkunastu banków i firm pozabankowych. Będą się one różnić wysokością prowizji, oprocentowania i opłatami okołopożyczkowymi. Nie musisz tracić swojego cennego czasu. Z pomocą przychodzi ranking
 pożyczek online, w której znajdziesz oferty wielu pożyczkodawców. Jeśli chcesz, żebyśmy to my wybrali dla Ciebie najlepszą pożyczkę – wypełnij formularz, zostaw nam swoje dane oraz preferencje, co do kwoty kredytu oraz okresu spłaty, a my znajdziemy oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Minimum formalności


Wnioskując o pożyczkę ratalną, nie musisz dostarczać wielu zbędnych dokumentów. Niektóre firmy pozabankowe wymagają jedynie dokumentu tożsamości. Podczas wnioskowania miej więc przy sobie dowód osobisty, gdyż będzie on niezbędny do dopełnienia formalności. Może się zdarzyć, że dana firma nie oferuje pożyczki na dowód, więc zostaniesz poproszony np. o zaświadczenie o dochodach lub wyciąg z konta bankowego. 

Szybka weryfikacja 


Zastanawiasz się, w jaki sposób pożyczkodawca potwierdzi Twoją tożsamość? Jest na to kilka sposobów. Najpopularniejszy z nich to przelew weryfikacyjny. Polega on na przelaniu symbolicznego grosza lub złotówki ze swojego konta osobistego na konto firmy pożyczkowej. Wówczas będzie to solidne potwierdzenie, że dane widniejące na Twoim rachunku bankowym zgadzają się z tymi podanymi we wniosku. 

Do innych metod weryfikacji należą np. Kontomatik oraz Instantor. W ich przypadku nie jest konieczne wykonanie przelewu z konta osobistego, zaś zalogowanie się do bankowości internetowej swojego banku. System pobierze dane z Twojego konta oraz historię operacji, na podstawie których stworzy raport dotyczący Twojej zdolności kredytowej oraz zweryfikuje dane. Obie usługi, zarówno Kontomatik jak i Instantor, są w 100% bezpieczne i nie gromadzą danych osobowych klientów.

Szybka decyzja kredytowa


W obecnych czasach duża część pracy człowieka jest już zastąpiona przez komputery i inne urządzenia. Dlatego decyzję kredytową możesz otrzymać nawet natychmiastowo! Sprytne algorytmy w mig potrafią obliczyć, czy masz szansę dostać pożyczkę gotówkową w ich firmie, czy też jesteś mało wiarygodnym klientem. Nie musisz więc godzinami lub dniami oczekiwać na wiadomość o uznaniu lub odrzuceniu wniosku pożyczkowego, wszystko dzieje się naprawdę szybko.

Szybka wypłata środków


Większość pożyczek ratalnych wypłacanych jest bezpośrednio na konto osobiste pożyczkobiorcy. Jeśli zarówno Ty, jak i firma pożyczkowa macie rachunki w tych samych bankach, pieniądze otrzymasz na konto nawet w 15 minut. Pożyczkodawcy coraz chętniej otwierają konta w wielu bankach, by przyspieszyć proces wypłaty pożyczek i otrzymania środków przez klienta.

Oszczędność czasu i pieniędzy


Wnioskowanie o pożyczkę online to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Oczywiście, nie musisz nawet wychodzić z domu, by otrzymać dodatkowe środki, ale wnioskując przez internet, możesz trafić na o wiele lepsze warunki pożyczki.


Nie zwlekaj – złóż wniosek o pożyczkę już dziś! Pamiętaj jednak, by oddać zadłużenie w wyznaczonym terminie oraz pożyczyć taką kwotę, jaką potrzebujesz.

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*