SuperGrosz (AiqLabs Sp. z o.o.)

SuperGrosz (AiqLabs Sp. z o.o.)

SuperGrosz to całkiem atrakcyjna oferta pożyczki ratalnej przez internet. Czy firma udzielająca finansowania jest wiarygodna? Czy warto wnioskować o ten produkt? Sprawdź wszelkie informacje na temat marki SuperGrosz należącej do Aiqlabs!

SuperGrosz – informacje o firmie

Pożyczka SuperGrosz oferowana jest przez firmę AIQLabs Sp. z o.o., Zaawansowany FinTech od 2015 roku działa w branży Consumer Finance. Do swoich rozwiązań wykorzystuje najnowsze technologie oraz techniki uczenia maszynowego. Misją firmy jest dostarczanie produktów finansowych dopasowanych do zdolności kredytowej i potrzeb klientów dzięki zaawansowanej analityce, technologii i nowoczesnym procesom obsługi klienta.Spółka oferuje kompletny ekosystem usług związanych z finansowaniem gotówkowym potrzeb zakupowych klientów, w tym kredyty konsumenckie oraz odroczone płatności za zakupy.

SuperGrosz to niejedyna marka znajdująca się w portfolio firmy AIQLabs. Firma jest właścicielem również między innymi marki odroczonych płatności „Kupuj Teraz – zapłać później” oraz karty płatniczej KUPUJTERAZ

 

Informacje o SuperGrosz

Nazwa firmy

AiqLabs Sp. z o.o.

Siedziba firmy

ul. Staniewicka 12
03-310 Warszawa

Biuro Obsługi Klienta

tel. 22 130 01 11

Godziny pracy BOK

Pon. - Pt. 9.00 –17.00

Adres e-mail

kontakt@supergrosz.pl

Konto bankowe SuperGrosz

Firma udostępnia weryfikację tożsamości poprzez usługę Kontomatik lub przelew 1zł, dzięki czemu środki z pożyczki trafią na Twoje konto natychmiastowo.

 

SuperGrosz – produkty należące do firmy

SuperGrosz to bardzo ciekawa pożyczka ratalna pozabankowa. Korzystając z tej oferty, możesz liczyć na wysoką kwotę oraz długi okres spłaty zobowiązania. Możliwa jest pożyczka w kwocie od 1 000 do 15 000 zł. Należność można oddać w dogodnych ratach rozłożonych na okres od 4 do 50 miesięcy. Chcesz wiedzieć więcej?

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY POŻYCZKI SUPERGROSZ >
 

SuperGrosz – czy to wiarygodna firma?

Zdecydowanie nie ma żadnych wątpliwości, co do wiarygodności pożyczek SuperGrosz. Marka należy do znanej firmy AIQLabs, która od początku swojego istnienia udzieliła ponad 400 milionów kredytów, posiadając w bazie ponad 740 000 zarejestrowanych klientów.


Pożyczka SuperGrosz to świetne rozwiązanie, jeśli szukasz finansowania na wyższą kwotę z dłuższym okresem spłaty, tak aby uzyskać najbardziej optymalną dla siebie wysokość raty. Sprawdź już teraz i złóż wniosek bez wychodzenia z domu!

 

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*