Jak wnioskować o pożyczkę w serwisie Udzielamy.pl? Sprawdź instrukcję krok po kroku!

Jak wnioskować o pożyczkę w serwisie Udzielamy.pl? Sprawdź instrukcję krok po kroku!

Szukasz najlepszej pożyczki przez internet? Świetnie się składa – w serwisie Udzielamy.pl możesz liczyć na dopasowanie oferty do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Jak to działa? Jak złożyć wniosek pożyczkowy bez analizowania opłat i produktów poszczególnych firm pożyczkowych? Sprawdź instrukcję krok po kroku!

Wybór odpowiedniej oferty pożyczkowej nie należy do najprostszych. Na rynku funkcjonuje wiele firm pożyczkowych, które oferują szybką gotówkę przez internet. Składając wniosek w serwisie Udzielamy.pl, możesz liczyć na to, że pożyczysz najtaniej. Wystarczy, że uzupełnisz wniosek pożyczkowy, w którym należy podać podstawowe informacje niezbędne do otrzymania środków, a nasz system przeanalizuje formularz i wybierze pożyczkę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Sprawdź, jak poprawnie złożyć wniosek pożyczkowy Udzielamy.pl!

Jak złożyć wniosek pożyczkowy Udzielamy.pl?

 
Złożenie wniosku w serwisie Udzielamy.pl zajmie Ci tylko kilka minut. Możesz go uzupełnić o dowolnej godzinie z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy, że masz dostęp do internetu. Przygotuj swój adres e-mail, numer telefonu, numer konta bankowego oraz dowód osobisty. Następnie przejdź przez wszystkie kroki opisane poniżej.

 

 

 1. Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty pożyczki

  Przesuwając suwaki, wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz okres spłaty zobowiązania, czyli liczbę miesięcznych ratach, w jakich chcesz oddać pożyczkę.  Następnie kliknij przycisk WEŹ POŻYCZKĘ


 2. Uzupełnij dane we wniosku: dane podstawowe

  Wpisz swoje imię, nazwisko, aktywny numer telefonu oraz adres e-mail (by pożyczkodawca mógł się z Tobą skontaktować) oraz numer PESEL.

  Ważne! Nie zapomnij zaznaczyć zgód marketingowych, które są niezbędne w celu otrzymania oferty pożyczki przez internet.

 3. Uzupełnij dane we wniosku: dane osobiste

  Podaj numer i serię swojego dowodu osobistego, datę wydania dokumentu oraz datę ważności dowodu (wszystkie te informacje znajdziesz na swoim dowodzie osobistym).

  Uzupełnij informację o swoim stanie cywilnym (panna/ kawaler, zamężna/ żonaty, zamężna/ żonaty z rozdzielczością, rozwiedziona/ rozwiedziony, w separacji, wdowa/ wdowiec, związek nieformalny lub inne) oraz wykształceniu (podstawowe/ zawodowe/ średnie/ licencjat/ magisterium/ MBA).

  Podaj nazwisko panieńskie swojej matki oraz wybierz z listy swoją płeć.


  Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ 4. Uzupełnij dane we wniosku: dane adresowe

  Kolejny krok to wpisanie swoich danych adresowych. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie adresu: ulicy, numeru domu i mieszkania oraz kodu pocztowego i miejscowości, w której mieszkasz. Jeśli adres korespondencyjny jest taki sam, zaznacz odpowiednią kratkę.

  Wybierz również rodzaj nieruchomości, w której mieszkasz (mieszkanie/ dom/ segment/ bliźniak/ inne), status nieruchomości (własnościowe/ wynajmowane/ mieszkanie rodziców/ komunalne/ spółdzielcze/ inne), podaj liczbę domowników i datę, od kiedy mieszkasz w danej nieruchomości.  Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ 5. Uzupełnij dane we wniosku: dane finansowe

  Potrzebujemy, byś wpisał swój numer konta oraz bank, w którym założyłeś ten rachunek. Wpisz, kto jest właścicielem konta, podaj typ konta (osobiste/ wspólne/ firmowe), cel pożyczki oraz status w BIK, czyli liczbę aktualnie spłacanych zobowiązań lub zadłużeń – to ważne, byśmy mogli dopasować produkt do Twojej zdolności kredytowej.


  Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ 6. Uzupełnij dane we wniosku: dane zatrudnienia

  Wybierz z listy swoje główne źródło dochodu i uzupełnij informacje o swojej pracy. Daj znać, jakie stanowisko obejmujesz, w jakiej branży pracujesz, podaj dane firmy (adres, NIP oraz REGON) i rodzaj firmy (prywatna/ państwowa) oraz numer telefonu do pracodawcy.  Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ


 7. Uzupełnij dane we wniosku: dochód i wydatki

  Już prawie koniec! Pożyczkodawcy wymagają jeszcze podania informacji odnoście uzyskiwanego dochodu oraz wydatków. Uzupełnij więc wysokość obecnego dochodu netto, dzień wypłaty wynagrodzenia (by ustalić płatność raty w dogodnym terminie) oraz wybierz z listy liczbę osób, jakie są na Twoim utrzymaniu.

  Daj znać, czy posiadasz jakieś zobowiązania kredytowe oraz czy masz kartę kredytową.

  Wybierz, w jaki sposób chcesz otrzymać środki z pożyczki – na konto osobiste, którego numer podałeś we wniosku lub za pomocą czeku GIRO, który możesz odebrać na Poczcie Polskiej.
  Kliknij przycisk PRZEJDŹ DALEJ

 8. Otrzymasz propozycje ofert pożyczkowych

  Zaznacz wymagane zgody oraz kliknij WEŹ POŻYCZKĘ.

  Otrzymasz informację o tym, który pożyczkodawca zdecydował się udzielić Ci finansowania :)

  Przedstawiciel danej firmy pożyczkowej skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo w celu dostarczenia umowy pożyczkowej i podania szczegółów oferty.

  Gotowe! Środki znajdą się na Twoim koncie lub zostaną wypłacone za pomocą czeku GIRO.

 

Przeczytaj również: Chwilowo.pl - porównywarka chwilówek i pożyczek długoterminowych - recenzja

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*