Pożyczki na SMS – gdzie można dostać?

Pożyczki na SMS – gdzie można dostać?

Firmy pożyczkowe starają się wprowadzać jak najwięcej udogodnień związanych z wnioskowaniem o pożyczki. Możesz złożyć wniosek przez telefon, z poziomu komputera, laptopa, tableta... a nawet smartfona, wysyłając wiadomość. Sprawdź, co to jest pożyczka na SMS i jak o nią wnioskować!


Wśród szybkich chwilówek online znajdziesz również oferty pożyczek na SMS. Codziennie przez większość swojego czasu nie rozstajemy się z telefonem komórkowym, a gdy go zabraknie czujemy dziwny niepokój. Firmy pożyczkowe postanowiły to wykorzystać, stwarzając specjalne oferty, gdzie o pożyczkę można wnioskować przez SMS. Sprawdź, gdzie możesz dostać taką ofertę.

 

Pożyczka na SMS – kto może złożyć wniosek?

Na rynku obecnych jest kilka ofert, gdzie wniosek o pożyczkę możesz złożyć przez SMS. W większości przypadków jest to usługa udostępniana stałym klientom firmy (oznacza to, że osoba wnioskująca o pożyczkę po raz pierwszy w danej firmie, prawdopodobnie będzie mogła wziąć pożyczki na SMS). 

 

Pożyczka na SMS – jak to działa?

Sprawdźmy zatem, jak to działa. Wnioskowanie o pożyczkę przez SMS odbywa się w paru krokach:

  1. Konieczna będzie rejestracja na stronie pożyczkodawcy i wypełnienie formularza zgłoszeniowego - tam podasz swoje podstawowe dane osobowe oraz kontaktowe. Dzięki temu firma pożyczkowa będzie miała możliwość zweryfikowania Twojej zdolności kredytowej i podjęcia decyzji o tym, czy może przydzielić Ci pożyczkę.

  2. Kiedy wykonasz już czynności z Kroku 1. będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość. W zależności od pożyczkodawcy sposoby na to są różne, najpopularniejszym jest jednak dokonanie przelewu 1 gr z Twojego konta na konto pożyczkodawcy.

  3. Kiedy udzielona Ci pożyczka zostanie już spłacona, możesz wnioskować o kolejną, właśnie przez SMSa. Wystarczy, że wyślesz wiadomość do pożyczkodawcy, a on w odpowiedzi prześle Ci SMSem wniosek. Pamiętaj - każda firma posiada swój odrębny szablon wiadomość SMS z wnioskiem, dlatego u różnych pożyczkodawców może to wyglądać nieco inaczej. Zanim zdecydujesz się na powtórne złożenie wniosku, sprawdź, jakim procesem posługuje się firma pożyczkowa, którą wybrałeś.

 

Czy warto wnioskować o pożyczkę na SMS?

Pożyczka na SMS jest z pewnością bardzo łatwym i szybkim sposobem na załatanie dziury w swoim budżecie. Jeśli jesteś stałym klientem firmy, która posiada właśnie taką możliwość, a także cenisz sobie czas i minimum formalności, warto rozważyć tę ofertę. Wnioskowanie o pożyczkę przez SMS trwa zazwyczaj kilka minut i możesz to zrobić w praktycznie każdym miejscu, w którym jesteś - siedząc wygodnie w fotelu, jadąc pociągiem, czy nawet w trakcie spaceru. Sam przyznasz, że to bardzo wyjątkowy sposób na złożenie wniosku o pożyczkę? Bez wątpienia ma sporo zalet!

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*