Szybka pożyczka w 15 minut – czy to możliwe?

Tytuł bloga 1

Szybkie pożyczki internetowe są dostępne na wyciągnięcie ręki. Możesz o nie wnioskować, siedząc wygodnie w fotelu czy jadąc komunikacją miejską. Wystarczy, że uzupełnisz prosty wniosek. Co więcej, środki z pożyczki mogą się znaleźć na Twoim koncie ekspresowo! Jak dostać pożyczkę w 15 minut? Sprawdź!

Szybka pożyczka online to produkt, o który możesz wnioskować całkowicie przez internet. Jeśli zależy Ci na szybkim otrzymaniu środków, podpowiem Ci, w jaki sposób można otrzymać gotówkę na swoje konto nawet w kwadrans!

Pożyczka online w 15 minut – co to takiego?

To nic innego jak tradycyjna szybka pożyczka pozabankowa, z tą różnicą, że otrzymasz ją na swoje konto w możliwie najkrótszym czasie. Jest oferowana przez firmy pozabankowe, dzięki czemu możesz liczyć na:

  • mniejszą liczbę formalności,
  • większą przyznawalność,
  • szybką decyzję pożyczkową.

To świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pożyczyć dodatkowe środki „na już”. Wystarczy, że uzupełnisz wniosek pożyczkowy (sprawdź, jak poprawnie wypełnić wniosek o pożyczkę online), podając swoje dane osobowe, kontaktowe i informacje dotyczące swoich finansów i poczekasz na odpowiedź pożyczkodawcy. 

Pożyczka w 15 minut – dla kogo?

Jeśli szukasz szybkiego finansowania, skorzystaj z tego rodzaju produktu. Możesz się zdecydować na pożyczkę ratalną, której kwota maksymalna to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, a okres spłaty – do kilkudziesięciu miesięcy. Tutaj wypłata środków może jednak potrwać nieco dłużej, gdyż wraz ze wzrostem kwoty, o jaką wnioskujesz, możesz zostać poproszony o dodatkowe dokumenty lub zaświadczenia od pracodawcy.

Jesteś zainteresowany niższą kwotą? Z pomocą przychodzi chwilówka, której kwota maksymalna to zazwyczaj ok. 5 000 zł, zaś okres spłaty maksymalnie 45-60 dni. Możesz wnioskować o szybką pożyczkę w 15 minut, jeśli spełniasz poniższe kryteria:

  • masz min. 18 lat,
  • masz ważny dowód osobisty,
  • jesteś właścicielem konta osobistego w dowolnym banku,
  • posiadasz polskie obywatelstwo i mieszkasz w Polsce,
  • dysponujesz adresem e-mail oraz aktywnym numerem telefonu,
  • stałe zarobki – również nieudokumentowany dochód.

Pierwsza szybka pożyczka może być dla Ciebie darmowa! Jeśli nigdy wcześniej nie wnioskowałeś o produkty danej firmy pożyczkowej, sprawdź, czy w jej ofercie widnieje promocyjna pierwsza pożyczka. Wówczas będziesz zobowiązany oddać dokładnie tyle, ile pożyczyłeś – pod warunkiem terminowej spłaty.

Jak szybko otrzymasz środki z pożyczki?

To, kiedy dokładnie środki znajdą się na Twoim koncie, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od tego, w jakim banku masz konto Ty oraz pożyczkodawca. Jeśli przykładowo firma pożyczkowa dysponuje rachunkiem banku PKO BP, a Ty również jesteś klientem tego banku – przelew trafi na Twoje konto natychmiastowo! Pożyczkodawcy coraz częściej udostępniają klientom konta osobiste z różnych banków, by ułatwić otrzymanie środków. Świetną opcją są szybkie przelewy, np. za pośrednictwem serwisu Blue Media. Wówczas pożyczkodawca otrzyma Twój przelew weryfikacyjny natychmiastowo, jak również (w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej) ekspresowo prześle Ci pieniądze z pożyczki.

Dlatego prawdą jest, że możesz otrzymać pożyczkę nawet w 15 minut od uzyskania decyzji pożyczkowej! Złóż jeden wniosek, a my wybierzemy firmę pożyczkową, która udzieli Ci finansowania na atrakcyjnych warunkach oraz przedstawi Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Powrót
ILE PIENIĘDZY POTRZEBUJESZ?
1500
min. 100 zł max. 25 000 zł
NA
24 mies.
min. 3 miesiące max. 60 miesięcy

Rata już od: 100zł*

RRSO już od: 0,00%*